Z Našeho Života

 2021   2020   2019   2018   2017 

Futsal roub
   01    Duben '22
Futsal roub
Dne 1.4. jsme byli opět součástí 30.ročníku doplňkového turnaje Rychlý míč. Opět byly 3 zápasy a 3 týmy - tentokrát to bylo NH Ostrava, Bukanýři a Sampdoria. Byly to hezké, poklidné, přátelské utkání a pro nás to tedy bylo i velmi poklidné. Nikomu se nic nestalo a my jsme samozřejmě rádi. Hodně úspěchů přejeme.
Futsal Roub
   25    Březen '22
Futsal Roub
V pátek 25.3. jsme zdravotnicky zajišťovali 2. turnaj 30. ročníku doplňkové futsalové soutěže RYCHLÝ MÍČ. Dnešní vzájemné zápasy 3 týmů proběhly bez komplikací a nutností našeho zásahu.
Futsal Roub
   11    Březen '22
Futsal Roub
V pátek 11.3. se zahájil 30.ročník turnaje Rychlý míč. Probíhaly 3 zápasy po 15 minutách po 2 periodách. Byly to strhující utkání, ale nikomu se nic vážného nestalo. Naštěstí jen namožená noha. Přejeme hodně štěstí v dalších utkáních.
Moravské derby
   01    Březen '22
Moravské derby
Hokejový zápas, který byl opět online přenášený do televize se velice hezky vydařil. Moravské derby, jak to bylo na plakátech, mezi ostravským BO hokejovým týmem a týmem Masarykovy univerzity z Brna byl velice zajímavý na podívanou. Atmosféra byla víc než příjemná. Podpořeno to bylo samozřejmě studenty, kteří přišli jako diváci, kteří mohli po dlouhé době zase zaplnit halu. Zápas plný kvalitního hokej jsme si samozřejmě museli užít i my. Pár drobných zákroků jsme museli zvládnout. I přes velkou snahu brněnského týmu štěstěna přála domácímu týmu a tak si mohou užít výhru.
Futsal ženy I.liga
   27    Únor '22
Futsal ženy I.liga
Mohli jsme se účastnit špičkových zápasů ženské 1.ligy ve futsale, kterého se účastnili nejlepší týmy jako je Baník, Sparta, Slávie a další. Ošetřili jsme několik zranění, které si v některých případech vyžádaly ošetření.
Největší studentská párty - Sergei Barracuda
   25    Únor '22
Největší studentská párty - Sergei Barracuda
Po delší pauze je zase zpátky již tradiční Největší studentská párty v Brickousu v Ostravě. Jak už tomu u těchto typu akcí bývá, my jsme o práci měli postaráno hned od začátku večera. Tradiční intoxikace alkoholem vyžadující lékařské ošetření, několik krvavých tržných ran po rvačce byli nedílnou součástí celé noci. Velmi vážný zákrok přišel v pozdních nočních hodinách. Velmi silná ataka způsobená kombinací interních příhod si vyžádala akutní spolupráci našich velmi dobře připravených zdravotníků a posádek RV a RZP ZZS-MSK. I díky rychlému a profesionálnímu zásahu našich zdravotníků je pacient nyní v pořádku a bez následků. Všem ostatním přejeme brzké uzdravení.
Závody MotoSkateBoard
   18    Únor '22
Závody MotoSkateBoard
Trošku odlišným sportem od těch běžných se liší MotoSkatBoardů. Jedná se o SkateBoardy upravené tak, aby mohly být poháněny malým elektrickým motorkem.Měli jsme tu čest být součástí evropského šampionátu MotoSkateBoardů v Emotion Parku v Ostravě.Jednalo se o závody jednotlivců hned v několika kategoriích. Muži i ženy jezdili po trase jako o život. Jsme rádi, že se nikomu nic vážného nestalo a že stále všichni můžete jezdit jako draci na svých motorových kamarádech.
BO Ostrava vs HC NORTH WINGS Ústí
   07    Únor '22
BO Ostrava vs HC NORTH WINGS Ústí
Dnes jsme měli opět tu čest v Ostravě na stadionu Sareza účastnit se hokejového utkání mezi univerzitním hokejovým týmem BO Ostrava a Ústí nad Labem. Již od samého počátku měl soupeř více šancí a byl aktivnější. Jakmile naší domácí hráči naběhli na led do druhé třetiny ,byli aktivnější ,začali více střílet na branku. Ovšem na vítězství to nestačilo, podlehli 2:6. Během zápasu došlo k pár drobným zraněním ,které byly ošetřeny na místě, avšak nebylo nutné využít služby rychlé lékařské pomoci. Vše proběhlo v pořádku a těšíme na další utkání.
Mistrovství Moravy a Slezska
04-06 Únor '22
Mistrovství Moravy a Slezska
O víkendu proběhlo v ostravské atletické hale Mistrovství Moravy a Slezska. Byl to velmi náročný víkend. Vybraní atleti, co spolu poměřovali síly na všech přeborech se nyní utkali znova a tak se zjistilo, kdo je opravdu ten nejlepší. Nechyběla snad žádná disciplína a pro nás to bylo taky velmi výživné. Ošetřili jsme hned několik zranění, některé i k následnému převozu do nemocnice. Všem vítězům gratulujeme a zraněným přejeme brzké uzdravení.
Přebor OLK a ZLK mladšího a staršího žactva
   29    Leden '22
Přebor OLK a ZLK mladšího a staršího žactva
Dne 29.1. k nám do Ostravy zavítali atleti z olomouckého a zlínského kraje. Změřili své síly na blížící se Mistrovství Moravy a Slezska. Ohledně zranění to byl velmi záživný den, ale na to my jsme zvyklí. Doufáme, že jsou všichni v pořádku a přejeme brzké uzdravení.
BO Ostrava vs. Riders Pardubice
   24    Leden '22
BO Ostrava vs. Riders Pardubice
Dne 24.1.2022 jsem dozorovali hokejový zápas mezi BO Ostrava a Riders Pardubice. Zlí jazykové před zápasem říkali, že Bo tentokrát bude poraženo a po prvním gólu ze strany Pardubic to tak také vypadalo. Ostrava se však sjednotila a nakonec vyhrála 8:3. Zápas byl velmi dramatický a po druhém zásahu pukem do ramene ve druhé třetině musel golman Ostravy na ošetření do nemocnice se zlomenou klíční kostí.
Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích a chůzi
22-23 Leden '22
Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích a chůzi
Dne 23.1. jsem opět zavítali do Atletické haly na Mistrovství Moravy a Slezska. Soutěžilo se hned v několika kategoriích v několika věkových částech. Nechyběla ani chůze na 3000m nebo běh na 400m. Výkony, které podávali atleti odpovídali zraněním, se kterými jsme se potýkali. Nejčastěji to bylo vyčerpání v cíli a nějaká odřenina. Těšíme se na další setkání.
Středoškolský atletický pohár
   19    Leden '22
Středoškolský atletický pohár
Velká spousta atletů a atletek se sjela, aby opět změřila své síly. Běh, sprint, skok o tyči nebo skok přeš překážku nesmí chybět. Bylo opravdu na co se dívat. Pár lehkých zranění jako je odřenina nebo namožený sval se taky našel. Přejeme další sportovní úspěchy v začínaiícím roce.
BO Ostrava vs. HC UPOL
   17    Leden '22
BO Ostrava vs. HC UPOL
Velmi zajímavou podívanou byl zápas mezi ostravským hokejovým týmem a olomouckou univerzitou. Tak jako pokaždé je tento zápas zajímavý, tak tomu bylo i tentokrát. Ostraváci se nenechali zahanbit a porazili olomoučáky jak se patří. Našich služeb tak jak to u hokeje bývá samozřejmě bylo třeba, ale nic vážného. Snad nikoho nebude zítra bolet a přejeme ještě hodně sil před branami play off.
Přebor MSK Ostrava 2022
14-16 Leden '22
Přebor MSK Ostrava 2022
Během pátečního odpoledne se v atletické hale rozběhli první atleti v kategoriích žáci a mladší žáci. Soutěžilo se hned v několika kategoriích - běh na 60 m, běh na 60 m překážek, skok vysoký a další. Ošetřovali jsme pár drobných zranění, ale i takové, které si vyžádali následné ošetření lékařem. Od sobotního rána se v hale opět soutěžilo v následujících disciplínách, které se ještě nestihli. Naštěstí našich služeb nebylo třeba. V neděli začali hned od rána své umění ukazovat atleti v kategorii juniorů, dorostů a dospělých. Jak už to bývá, tak se muselo zasahovat celkem často, dokonce i opět doporučeno k lékaři. Všem vítězům gratulujeme, přejeme hodně štěstí a zraněným brzké uzdravení.
Futsal KFV Roub leden
   14    Leden '22
Futsal KFV Roub leden
14.1.náš zdravotnický tým dohlížel u zápasu futsalové ligy klubu Roub Vítkovice pravidelně se konající ve sportovní hale Sareza v Přívoze. Byli jsme svědky velmi strhujících utká. I přes několik pádů nebylo naší pomoci potřeba.
Zahajovací závody atletika
   08    Leden '22
Zahajovací závody atletika
Z celého České republiky a okolních států se sjeli na zahajovací závody v atletice pro rok 2022 atleti, kterým už chybělo si pořádně zasportovat. K vidění toho bylo hodně hned v několika různých disciplínách, tak není divu, že jsme měli plné ruce práce. Naštěstí pro soutěžící nic vážného a tak doufáme, že se všichni brzy vrátí do tréninků.
Futsal 2.liga
   08    Leden '22
Futsal 2.liga
8.1. se konal futsal 1.ligy žen s různých míst České republiky. Zajímavá podívaná pro všechny . Během utkání naší zdravotníci ošetření na místě jen opravdu drobná poranění. Celá událost se konala v hale SH SPŠEI.
Medical Problems

Zarezervujte si termín Vaší akce ještě dnes

Kontaktujte Nás

Ostrava
Czech Republic
+420-555-11-23-01